Poczuj się wyjątkowo dobrze

Nic nie sprzyja wypoczynkowi tak bardzo jak otoczenie wyjątkowej przyrody i malowniczo położone kąpieliska, słonecznego przez 300 dni w roku Południowego Tyrolu, na północy Włoch. Komfortowe hotele wellness oferują odprężające zabiegi z wykorzystaniem lokalnych produktów, zapewniając szybki powrót dobrego samopoczucia.

Wypocznek po aktywnym dniu

Znajdź odprężenie po całodniowej wyprawie w urzekającym krajobrazie Dolomitów, jezior i winnic.

Zregeneruj siły w zachwycających Dolomitach podczas relaksujących wycieczek w otoczeniu unikalnej przyrody i krajobrazu kulturowego Południowego Tyrolu.

O wypoczynek ciała i duszy zadbają również liczne hotele wellness, w tym Belvita Leading Wellnesshotels, czyli 30 obiektów wyspecjalizowanych w tematyce beauty, fitness i wellness, które ofertują bogaty zestaw zabiegów relaksacyjnych.

Poznaj formy relaksacji!
Odpoczynek i regeneracja

Poznaj 3 powody, dzięki którym Południowy Tyrol to najlepsze miejsce na wakacyjny wypoczynek.

  • Terme Merano to kompleks basenów (krytych i zewnętrznych), saun i łaźni parowych umiejscowionych w otoczeniu przyrody alpejskich szczytów, która stanowi oazę orzeźwienia w upalne dni.
  • Kalterer See to najcieplejsze jezioro w Alpach i obowiązkowy punkt programu podczas wakacji w Południowym Tyrolu.
  • Tradycyjna kąpiel w sianie. Siano z Dolomitów, a zwłaszcza Alpe di Siusi/Seiser Alm, znane jest z właściwości odmładzających z powodu wyjątkowych gleb i roślin występujących w tym obszarze.
Zabawa i wypoczynek nad wodą

Spędź czas nad krystalicznie czystymi jeziorami, położonymi w całym regionie Południowego Tyrolu!

Połącz zabawę z odpoczynkiem i skorzystaj z licznych kąpielisk oferujących dodatkowe atrakcje, takie jak: rowery wodne, łodzie, żaglówki, kite oraz windsurfing, które zapewnią dobrze spędzany czas osobom w każdej grupie wiekowej.

Wybierz się nad malowniczo położone jeziora w dolinach, takie jak słynące z ciepłych wód Kalterer See, lub zobacz akweny znajdujące się wysoko w górach, na przykład staw Völser Weiher.

Znajdź wypoczynek!