Poczuj się wyjątkowo dobrze

Słoneczny przez 300 dni w roku Południowy Tyrol, wysunięty najbardziej na północ region Włoch, położony w samym sercu Dolomitów, jest idealnym miejscem do naładowania akumulatorów i odpoczynku na łonie natury. Komfortowe hotele wellness oferują zabiegi relaksujące z wykorzystaniem lokalnych produktów, zapewniając szybki powrót do dobrej kondycji.  

Wypocznek po aktywnym dniu

Znajdź odprężenie po całodniowej wyprawie w urzekającym krajobrazie Dolomitów, jezior i winnic.

Zregeneruj siły w zachwycających Dolomitach podczas wycieczek w otoczeniu unikalnej przyrody i krajobrazu kulturowego Południowego Tyrolu. Oczyść umysł i ciało dzięki kąpielom w sianie, naparom z ziół oraz zabiegom SPA bazujących na regeneracyjnych właściwościach jabłek, winogron i oleju z kosodrzewiny, których działanie jest zachwalane od wieków. 

Poznaj formy relaksacji!
Odpoczynek i regeneracja

Poznaj 3 powody, dzięki którym Południowy Tyrol to najlepsze miejsce na wakacyjny wypoczynek.

 • Hotele Vitalpina Hotels Südtirol to połączenie aktywnego wypoczynku wśród górskiej przyrody, naturalnych zabiegów wellness i zdrowej kuchni. Zaplanuj wypoczynek!
 • Kalterer See to najcieplejsze jezioro w Alpach i obowiązkowy punkt programu podczas wakacji w Południowym Tyrolu. Odkryj źródło relaksu! 
 • Tradycyjna kąpiel w sianie. Siano z Dolomitów znane jest z właściwości odmładzających dzięki tutejszym glebom i roślinom. Poznaj sekrety SPA! 
Zabawa i wypoczynek nad wodą

Spędź czas nad krystalicznie czystymi jeziorami położonymi w całym regionie Południowego Tyrolu!

Połącz zabawę z odpoczynkiem i skorzystaj z licznych kąpielisk oferujących dodatkowe atrakcje, takie jak: rowery wodne, łodzie, żaglówki, kite oraz windsurfing, które zapewnią dobrze spędzony czas osobom w każdym wieku. Wybierz się nad malowniczo położone w dolinach jeziora, jak słynące z ciepłych wód Kalterer See lub zobacz akweny położone wysoko w górach, na przykład staw Völser Weiher.

Znajdź wypoczynek!
Jak dotrzeć do Południowego Tyrolu?
 • Samochodem
  Dojazd trasą Brennerpass lub „drogą brennerską" (Brennerstraße). Podróż z Warszawy zajmie 15, a z Krakowa – 11 godzin.  
 • Samolotem
  Lotniska położone najbliżej Południowego Tyrolu są w Innsbrucku lub w Weronie. Inne znajdują się w Monachium, Wenecji, Treviso, Bergamo i Mediolanie.
 • Pociągiem
  Do wyboru mamy dwie trasy: Monachium – Innsbruck – Brennero/Brenner – Bolzano/Bozen oraz Wiedeń – Salzburg – Innsbruck – Brennero – Bolzano.
Zapisz się na newslettera

Najlepsze oferty wyjazdowe miesiaca Wskazówki do Twojego wyjazdu do Południowego Tyrolu Niesamowite zdjęcia i filmy wideo

Podróżuj bezpiecznie